VAŽNA OBAVIJEST

12.01.2023.
VAŽNA OBAVIJEST

zbog tehničkih poteškoća na hosting serveru koji se dogodio 5. siječnja 2023. godine, stare mrežne stranice Komore prestale su raditi te ih nije bilo moguće pokrenuti. S obzirom da su nove mrežne stranice bile u kasnoj fazi razvoja, odlučili smo ih objaviti iako je sustav za upravljanje korisničkim računima još uvijek u izradi.

Postojeći korisnici trebaju zatražiti nove lozinke za pristup korištenjem poveznice „Zaboravljena lozinka“. Upisom adrese elektroničke pošte primiti ćete poveznicu putem koje ćete moći upisati novu lozinku za pristup Vašem korisničkom računu i pregled upisanih bodova.

Ukoliko na adresu elektroničke pošte primite poruku sustava da korisnik s navedenom adresom elektroničke pošte ne postoji, molimo Vas da nas kontaktirate na: hpk@psiholoska-komora.hr te dostavite adresu koju želite koristiti.

S obzirom da je sustav još uvijek u razvoju, te je zbog izvanrednih okolnosti van našeg utjecaja pušten u rad prije vremena, baze podataka se do daljnjeg neće ažurirati te je moguće vidjeti samo podatke upisane do 5. siječnja 2023. godine.

Ukoliko ste podnijeli prijavu stručnog usavršavanja ili sudjelovali na skupu koji je prijavljen od strane organizatora, upit o statusu prijave i dodijeljenim bodovima možete uputiti na adresu elektroničke pošte: dragana.svilar@psiholoska-komora.hr.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

S poštovanjem,