Stručni skupovi

6. REGIONALNI SUSRET ČLANOVA HRVATSKE PSIHOLOŠKE KOMORE

Rijeka, 16. lipnja 2018.

Uljanik Učililšte – Podružnica Rijeka, Zapadni ulaz u Brodogradilište 3. Maj – ulaz sa strane Stadiona Kantrida, Rijeka

EDUKACIJA „UPRAVLJANJE STRESOM NA RADNOM MJESTU“ – Zagreb, 21.4.2018.

11.04.2018

povodom obilježavanja Svjetskog i Nacionalnog dana sigurnosti i zaštite zdravlja na radu, koji se obilježava 28. travnja, Hrvatska psihološka komora i Stručni razred psihologa u medicini rada u suradnji s Hrvatskim zavodom za zaštitu zdravlja i sigurnost na radu za sve zainteresirane članove Komore organiziraju edukaciju pod nazivom „Upravljanje stresom na radnom mjestu“. Edukaciju će voditi magistra psihologije Helena Koren, naša kolegica koja je zaposlena u Hrvatskom zavodu za zaštitu zdravlja i sigurnost na radu.

Termin održavanja edukacije je 21. travnja 2018. godine (subota) u prostorima Hrvatske psihološke komore, Zagreb, Selska cesta 90A. Trajanje edukacije je od 9 do 13 h.

Edukacija će biti bodovana od strane HPK, a za članove je besplatna.

Za sudjelovanje u edukaciji potrebna je prijava na tajnik@psiholoska-komora.hr, najkasnije do srijede 18. travnja 2018.

Napomena: Broj sudionika na edukaciji je ograničen. U slučaju većeg broja prijavljenih sudionika moguća je promjena mjesta održavanja o čemu će prijavljeni sudionici biti obaviješteni e-mailom.

* * * * *

VAŽNA OBAVIJEST - PROMJENA MJESTA ODRŽAVANJA!

Edukacija "Upravljanje stresom na radnom mjestu" održat će se u prostorima Zagrebačkog instituta za kulturu zdravlja, Zagreb, Trg Eugena Kvaternika 9.

Registracija sudionika počinje u 9 sati, a trajanje edukacije je od 9:30 do 13:30 sati.

5. REGIONALNI SUSRET ČLANOVA HRVATSKE PSIHOLOŠKE KOMORE

06.09.2016

Split, 10. rujna 2016. godine

Hotel Cornaro – Dvorana Contarini

10.00     Registracija sudionika

10.15     Otvaranje SUSRETA

PREDAVANJA

10.30     Željka Kamenov, Odsjek za psihologiju, Filozofski fakultet u Zagrebu: ULOGA PRIVRŽENOSTI U BLISKIM ODNOSIMA U ADOLESCENCIJI I ODRASLOJ DOBI

11.15     Ella Selak Bagarić, Poliklinika za zaštitu djece Grada Zagreba: MANIPULACIJA DJECOM U BRAKORAZVODU

12.00     Pauza

12.30     Nataša Jokić Begić, Odsjek za psihologiju, Filozofski fakultet u Zagrebu: ODREDNICE MENTALNOG ZDRAVLJA OSNOVNOŠKOLSKE DJECE

13.15     Gordana Kamenečki Puclin, Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju, Krapinske Toplice: BURNOUT SINDROM KOD ZDRAVSTVENIH DJELATNIKA

14.00     Pauza

15.30     Boris Jokić, Institut za društvena istraživanja, Zagreb: PSIHOLOGIJA U (NEUSPJELOJ) KURIKULARNOJ REFORMI

16.15     Hrvoje Gligora, Uljanik Poslovno informacijski sustavi, Rijeka: RADNO MJESTO BUDUĆNOSTI – IZAZOV ZA (ORGANIZACIJSKE) PSIHOLOGE

17.00     Zatvaranje SUSRETA

Sudjelovanje na REGIS-u je besplatno za članove Hrvatske psihološke komore, prijavljeno je Povjerenstvu za stručno usavršavanje kao jednodnevni stručni skup, a prijave sudjelovanja primaju se do četvrtka, 08. rujna 2016. godine do 12.00 sati na e-mail: regis@psiholoska-komora.hr.

IV. REGIONALNI SUSRET ČLANOVA HRVATSKE PSIHOLOŠKE KOMORE

20.11.2015

Virovitica, 28. studenog 2015. godine, Strukovna škola, Vukovarska cesta 1, 33000 Virovitica,s početkom u 10.30 sati

Drugi regionalni susret članova Hrvatske psihološke komore

14.11.2014

Drage kolegice i kolege, članovi Hrvatske psihološke komore,

slijedom zaključaka s posljednje Skupštine i Planom rada Hrvatske psihološke komore za 2014. godinu, s izrazitim vas zadovoljstvom pozivamo na

Drugi regionalni susret članova Hrvatske psihološke komore

koji će se 22. studenog 2014. godine održati u Varaždinu s početkom u 09 sati, na Sveučilištu Sjever Sveučilišnog centra Varaždin, 104. brigade 3, Varaždin – dvorana 115 (nova zgrada Sveučilišta, I. kat desno).

Regionalni susret zamišljen je kao okupljanje članova Komore na stručnom skupu na kojem će se raspravljati o aktualnim stručnim i strukovnim temama, a susretu u Varaždinu predviđa sljedeći program:

- Prikaz rada Hrvatske psihološke komore u 2014. godini;

- 'O psihologiji i psihoterapiji' – predstavljanje novosti psihoterapijskih pravaca u Hrvatskoj: BKT i Gestalt – s raspravom; sudjeluju: Margareta Mesić, Jasenka Pregrad, Dragana Markanović i Velimir Dugančić.

- STRUČNA PREDAVANJA:

prof. dr. sc. Darja Maslić Seršić: O psihološkim aspektima nezaposlenosti; te

doc. dr. sc. Anita Lauri Korajlija: Stručno mišljenje psihologa u vrtiću i školi – smjernice za pisanje

Sudjelovanje u radu Skupa je besplatno za članove Hrvatske psihološke komore, a Skup će biti prijavljen Povjerenstvu za stručno usavršavanje Hrvatske psihološke komore i biti će bodovan kao jednodnevni stručni skup.

Predviđeno trajanje skupa je od 09.00 do 15.30 sati.

Prijava sudjelovanja vrši se ispunjenim prijavnim obrascem u prilogu i slanjem na e-mail adresu:hpk@psiholoska-komora.hr ili na fax: (01) 3013815 do zaključno 20. studenog 2014.

Dobrodošli u Varaždin, uz srdačne pozdrave!

Hrvoje Gligora, predsjednik Hrvatske psihološke komore

Prilog: Prijavni obrazac

Prvi regionalni susret članova Hrvatske psihološke komore – PROGRAM SKUPA I PRIJAVA SUDJELOVANJA

28.06.2014

Prvi regionalni susret članova Hrvatske psihološke komore u obliku Stručnog skupa o temi Psihosocijalne dimenzije prirodnih katastrofa  bit će održan 05. srpnja 2014. godine u Vinkovcima, u Osnovnoj školi Ivana Mažuranića, s početkom u 11.00 sati (registracija sudionika počinje u 10.30 sati).

U prilogu ovoj obavijesti nalazi se program Skupa s osnovnim informacijama, te Prijavni obrazac za koji vas molimo da ga do 03. srpnja dostavite na adresu hpk@psiholoska-komora.hr ili fax: (01) 3013815.

Želimo vam dobrodošlicu u Vinkovce!

Prilog: Program.pdf
Prijava_sudjelovanja.doc