ODRŽANA 20. SJEDNICA SKUPŠTINE HRVATSKE PSIHOLOŠKE KOMORE

26.03.2012

U subotu, 24. ožujka 2012. godine, u prostorima Poliklinike za zaštitu djece Grada Zagreba održana je 20. sjednica Skupštine Hrvatske psihološke komore na kojoj su usvojeni Izvještaj o radu Komore i Financijsko izvješće za 2011. godinu, donijeta je odluka o visini članarine za 2012. godinu, te Plan rada i Financijski plan za 2012. godinu.

Osim toga, održani su i izbori za tijela Komore, te su tajnim glasovanjem izabrani:

- u Upravni odbor: Andreja Bogdan, Ingrid Cippico i Sanja Mršić Husar,

- u Nadzorni odbor: Daniel Antunović, Gorana Hitrec, Gordana Kuterovac Jagodić, Margareta Mesić i Martina Ožanić Jukić,

- u Etički odbor: Jadranka Čačić Masnjak, Jasminka Despot Lučanin, Marina Grubić, Vesna Ivasović i Mirjana Pernar,

- u Sud časti I. stupnja: Andreja Brajša Žganec, Ljiljana Kaliterna Lipovčan, Jelena Mustapić, Ida Šintić Verem i Amir Zulić, te

- u Sud časti II. stupnja: Valerija Hauptfeld, Biserka Jakšić, Damir Lučanin, Dalibor Mesić i Daria Vuger Kovačić.

Izabranim kolegicama i kolegama čestitamo na izboru, a 21. sjednicu Skupštine Komore najavljujemo za studeni ove godine u Dubrovniku tijekom 20. godišnje konferencije hrvatskih psihologa.

Koristimo priliku zahvaliti se ravnateljici, te kolegicama i kolegama Poliklinike za zaštitu djece Grada Zagreba na susretljivosti i dopuštenju korištenja prostora Poliklinike za održavanje sjednice Skupštine, kao i na pomoći prilikom organizacije i rada Skupštine.

Hrvoje Gligora
predsjednik Hrvatske psihološke komore

Dobrodošli na nove web stranice HPK

18.04.2011

cijenjeni suradnici i posjetitelji naših stranica,

dobrodošli na nove web stranice Hrvatske psihološke komore!

Na novi dizajn i reorganizaciju sadržaja odlučili smo se kako bi Vam informacije o nama i našem radu učinili što dostupnijima, te se nadamo da će Vam se novi dizajn i koncept svidjeti te da ćete nas posjećivati sve češće i aktivno sudjelovati u daljnjem razvoju naših stranica s Vašim komentarima, pohvalama i kritikama.

Dosadašnji registrirani korisnici naših web stranica svom korisničkom računu pristupaju sa dosadašnjim korisničkim imenom i članskim brojem kao lozinkom, nakon čega lozinku mogu promijeniti.

Članovi koji nemaju korisnički račun, otvaranje korisničkog računa mogu zatražiti e-mailom, nakon čega će primiti podatke za login na stranice.

Ugodan boravak na novim stranicama želi Vam

tel: + 385 1 3014001 pon: 13 - 18h
fax: + 385 1 3013815       uto-pet: 9 - 14h